درباره ایران کانورت

درباره ایران کانورت

ایده ایران کانورت از آنجا مطرح گردید که بسیاری از شرکت‌ها و افراد نیازمند سرویس تبدیل و انتقال اطلاعات از نرم‌افزارهای قدیمی خود به نرم‌افزارهای جدید خریداری شده بودند و دراین زمینه خلاء وجود تیمی منسجم و متشکل از افراد خبره احساس گردید.
موسسین ایران کانورت از متخصصین حوزه نرم‌افزار و  تبدیل اطلاعات با بیش از یک دهه تجربه بوده و سال‌ها در زمینه تبدیل اطلاعات از پایگاههای متنوع و سیستم‌های عامل مختلف فعالیت نموده و خدمات ارزنده‌ای را به مشتریان و مخاطبان خود ارائه نموده‌اند.
اهمیت این فعالیت از این حیث بسیار حیاتی است که با انتقال اشتباه و یا ناقص اطلاعات قبلی به نرم‌افزار جدید، شاید استفاده از اطلاعات ارزشمندی که تولید آنها حاصل سال‌ها کار و نوعی سرمایه واقعی حاصل از کار در عصر اطلاعات باشد عملا بلااستفاده بوده و کارآئی خاصی نخواهد داشت.

شاید شنیده باشید که در فاجعه انهدام برج‌های دوقلوی تجارت جهانی در منهتن نیویورک، زیان‌های ناشی از بین رفتن اطلاعات شرکت‌های مستقر در این برج‌ها چند صد برابر زیان‌های اقتصادی ناشی از انهدام برج‌ها بوده است.
در این میان با تاکید بر ارزشمند بودن اطلاعات در دنیای کنونی، ایران کانورت آماده ارائه خدمات سریع، مطمئن و با کیفیت عالی در زمینه تبدیل و انتقال اطلاعات از محیط‌های مختلف اعم از سیستم‌های عامل‌ و پایگاههای اطلاعاتی گوناگون می‌باشد.